Bio Berta Duo Spring

Základem unikátní sendvičové konstrukce této matrace jsou dva pevné rámy a vložená dělící deska ze studené pěny. Do rámů jsou vloženy pružinky Spring ve třech různých tuhostech zajišťující progresivní pružící účinek (čím více je matrace stlačována, tí m větší odpor tomuto tlaku klade). Umístěním pružinek Spring s různou tuhostí je docíleno ergonomického zónování matrace (v oblasti bederní a stehenní vyztužení, v oblasti ramenní a podpatní změkčení). Po celé ploše matrace je z obou stran použita roznášecí deska z vysoce kvalitního materiálu Rubex-Nawaro®, která tělo rovnoměrně podepře a umocní příjemný pocit z ležení. Profi lované kanálky v rámech zajistí opti mální provzdušnění matrace i odvod vlhkosti.

Matrace je velmi elastická a svou výškou a složením nabízí mimořádný komfort. Pro pohodlnou údržbu a hygienu matrace je potah ze tří dílů samostatně oddělitelných pomocí kostěných zipů.

Nanotechnologie umožňuje přeměnu struktury vláken k vytvoření látky, která nabízí výjimečné provedení a pohodlí. Tekuti ny jako voda, káva, džus, krev, pot aj... se přemění v kuličky a odvalí se bez vsáknutí do látky (vlákenná úprava vede k ochraně vzniku skvrn).

Díky Nanotexu se pot bude absorbovat do pravidelně pratelných lůžkovin (ne do matrace). Moč, pot a krevní skvrny nebudou propouštěny do vláken potahu, ale mohou být vyčištěny jednoduše bez zanechání skvrn.

Bio Berta Duo Spring
výška matrace: cca 36-38 cm (dle druhu potahu)
rozměry: typové
potah: dle výběru
jádro: rám F 40H , pěna Rubex-Nawaro® MB 5050, MB 5040
podklad: pevný laťový nebo lamelový rošt
zatížení: 40 - 140 Kg
pocit: středně tvrdé pružící ležení


volba potahu » volba matrace » napište nám »
loga kvality matrací